Засуджено контрабандиста «елітних» психотропів з Рівненщини | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
01-11-2018  14:57
Засуджено контрабандиста «елітних» психотропів з Рівненщини

Набрав законної сили обвинувальний вирок Кузнецовського міського суду Рівненської області стосовно мешканця міста Вараш, який контрабандою постачав в Україну так звані «солі для ванн» ‒ психотропні речовини популярні серед «золотої» молоді.

Правоохоронці встановили, що зловмисник на початку 2016 року знайшов низку Інтернет-ресурсів, на яких було розміщено інформацію про перелік наркотиків та психотропів доступних для замовлення, а також вказано механізми їх розповсюдження з дотриманням заходів конспірації та безпеки. Замовлення наркотичних засобів відбувалося через реєстрацію «покупця» на сайті, оплата товару здійснювалася через криптовалюти.
Зловмисник отримував наркотичні та психотропні речовини з однієї з азіатських країн у поштових міжнародних відправленнях. «Товар» був загорнутий у спеціальний матеріал, який ускладнював його виявлення правоохоронцями.
Після надходження відправлень він фасував наркотики та робив для покупців так звані «закладки» у під’їздах житлових будинків Вараша. «Запас» психотропних речовин наркоділок зберігав за місцем свого проживання та у гаражному приміщенні.
Співробітники спецслужби затримали зловмисника у серпні 2017 року. Під час санкціонованих слідчих дій за місцем його проживання, в автомобілі та гаражі правоохоронці вилучили, зокрема, амфетамін, МДМА та «солі для ванн» на загальну суму понад триста тисяч гривень та дев’ять тисяч доларів США готівкою.
У наркоділка було також виявлено сім травматичних пістолетів, три з яких були перероблені під відстріл бойовими патронами.
Вироком суду зловмисника визнано винним у вчиненні злочинів передбачених ч. 5 ст. 27, ч.2 ст.28, ч. 3 ст. 305, ч. 2 ст. 306, ч. 2, 3 ст. 307, ч. 1 ст. 263 Кримінального Кодексу України та засуджено до п’яти років позбавлення волі.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-4C°
3м/с