5°

Суспільне

Засуджений на Рівненщині вчинив самогубство за рік до звільнення

На Рівненщині у Катеринівській виправній колонії 22 грудня в’язень вкоротив собі віку. Інформацію підтвердили у міжрегіональному управлінні виконання покарань. Поліцейські розслідують умисне вбивство з відміткою самогубство.

Інцидент трапився у Катеринівській виправній колонії №46, що в Сарненському районі. Там повісився 35-річний ув’язнений.

Засуджений на Рівненщині вчинив самогубство за рік до звільнення

Дійсно, такий факт був підтверджений. Наразі проводиться службова перевірка, про що буде повідомлено додатково, – повідомила речниця Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Світлана Кіхтан.

Про самі обставини інциденту речниця розповідати відмовилась. Місцева прокуратура за цим фактом проводить свою перевірку, повідомили у пресслужбі Рівненської обласної прокуратури.

Сарненський відділ поліції розслідує кримінальне провадження, розпочате за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України – умисне вбивство з відміткою самогубство, як уточнили у пресслужбі поліції області.

Він був засуджений до 15-ти років позбавлення волі, строк його ув’язнення закінчувався у жовтні 2021 року. Сталося це у денну пору, коли засуджений лишився один у камері, – сказала речниця ГУ НП в області Марія Юстицька.

Чоловік одружений не був, але мав родину, як повідомляють правоохоронці.

Джерело: Суспільне.