Завдяки прокуратурі Рівненському училищу повернуть майно вартістю майже в півмільйона гривень | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
05-05-2017  15:07
Завдяки прокуратурі Рівненському училищу повернуть майно вартістю майже в півмільйона гривень

З метою захисту державних та суспільних інтересів органи прокуратури Рівненської області ініціювали припинення у судовому порядку незаконного використання майна ДНЗ «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу та торгівлі» вартістю понад 460 тис грн.

Йдеться про частину приміщення навчального закладу площею 212 кв м, яку відділенням Фонду державного майна України по Рівненській області у порушення вимог законодавства було передано в оренду одному із товариств з обмеженою відповідальністю для цілей, пов’язаних із ремонтом та обробкою металевих виробів.

Судом першої інстанції у задоволенні позовних вимог прокуратури щодо розірвання між сторонами договору оренди та повернення приміщення навчальному закладу було відмовлено. Однак з таким судовим рішенням прокуратура області принципово не погодилася та оскаржила його в апеляційному порядку.

У результаті розгляду скарги прокуратури Рівненської області Рівненський апеляційний господарський суд визнав обґрунтованою її позицію в тому, що приміщення використовувалося усупереч вимогам статті 63 Закону України «Про освіту» не за призначенням, тобто не для навчально-виховного процесу чи в освітніх цілях, а тому 03.05.2017 постановив скасувати незаконне рішення суду першої інстанції, визнати недійним договір оренди даного приміщення і повернути його навчальному закладу.

Таким чином завдяки прокурорському втручанню майно училища використовуватиметься у подальшому в інтересах учнів.

Органами прокуратури Рівненської області й надалі вживатимуться заходи представницького характеру з метою захисту інтересів держави у сфері охорони дитинства.

Прес-служба прокуратури Рівненської області


Читайте також:2C°
7м/с