11°

Завдяки всеукраїнському проєкту «єРобота» жителька Рівненщини відкрила власний ресторан української кухні

Ольга Шеремета з Млинівщини має вищу економічну освіту, працювала менеджером та бухгалтером у приватній фірмі, але завжди мріяла мати свій власний бізнес.

Жінка має хист до кулінарії, тому вирішила розвиватись саме у цьому напрямку. Для реалізації своїх планів пані Ольга вирішила скористатися урядовим проєктом «єРобота» за програмою «Власна справа».

Вона склала бізнес-план, подала його разом з онлайн-заявкою через портал «Дія», та успішно пройшла співбесіду у Рівненському обласному центрі зайнятості. А згодом – отримала позитивне рішення Державного центру зайнятості на отримання мікрогранту.

За отримані кошти мікрогранту підприємиця придбала фритюрницю, холодильне обладнання, плиту та меблі. Вклавши власні заощадження та залучивши кошти мікрогранту пані Ольга відкрила затишний ресторан української кухні «Файне тісто» Ресторан пропонує комплексні бізнес-ланчі, сімейні та святкові обіди та вечері, готову їжу із собою, а ще – якісне обслуговування, приємну атмосферу та чудовий дизайн.

Кожен може спробувати реалізувати власну мрію!

Заходьте на портал Дія та подавайте заявку https://bit.ly/3UISLxg. Детальніше – на гарячій лінії обласного центру зайнятості 096 539 53 59.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp