17°

Завтра депутати Рівнеради зберуться на бюджетну комісію

Завтра, 13 червня о 14:00 год., відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю ( Соборна, 12 А, каб. 410.)

 Порядок денний засідання постійної комісії

з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю

 1. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про зміни до бюджету міста Рівного на 2017 рік”. (В. Шульга)
 2. Про розгляд доповнень до проекту рішення Рівненської міської ради «Про затвердження переліку капітальних видатків бюджету розвитку міста Рівного на 2017 рік”. (В. Шульга)
 3. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “ Про внесення змін до Комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю в місті Рівному на 2016 — 2020 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 22.09.2016 1577”. (О. Подкаура)
 4. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про внесення зміни до Програми надання шефської допомоги Військовим частинам А-1573, А-1671, А-2798 на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням  Рівненської міської ради від 21.07.2016 №1224”. (О. Подкаура)
 5. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про внесення доповнень до Міської програми підтримки молоді на 2017 — 2020 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 06.12.2016 № 2029 (зі змінами)”. (С. Шевчук)
 6. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про надання згоди на передачу у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області новозбудованих та реконструйованих зовнішніх каналізаційних мереж та передачу їх на баланс”. (С. Кушнір)
 7. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про виділення коштів з резервного фонду бюджету міста Рівного на 2017 рік для надання матеріальної допомоги Нечипорук Ларисі Михайлівні, згідно поданої заяви”. (В. Мельник)
 8. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про внесення доповнень до Програми соціально-економічного розвитку міста Рівного на 2015 -2019 роки , затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 26.02.2015 № 4904”. (М. Кирея)
 9. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про хід виконання рішення Рівненської міської ради  від 22.11.2006 № 317 “Про затвердження Стратегічного плану економічного розвитку”. (М. Кирея)
 10. Про повторний розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про внесення змін до структури Рівненської міської ради та її виконавчих органів”. (С. Шевчук)
 11. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання згоди на передачу у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області новозбудованої зовнішньої каналізаційної мережі та водопровідної перемички”. (В. Мельник, В. Качмар)
 12. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про внесення змін до Регіональної програми розвитку земельних відносин у місті Рівному на 2016 — 2025 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 17.09.2015 № 5715”. (С. Таргоній)
 13. Про повторний розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про укладення договору суперфіцію на земельну ділянку на вул. Данила Галицького, 14-А (на земельній ділянці відсутні об’єкти нерухомого майна)” (С. Таргоній) (С. Кушнір)
 14. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вул. Михайла Старицького, 32 власнику розташованого на ній об’єкта нерухомого майна Либак Світлані Михайлівні”. (Н. Поліщук)
 15. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вул. Михайла Старицького, 32 власнику розташованого на ній об’єкта нерухомого майна Труш Анелі Йосипівні”. (Н. Поліщук)
 16. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення власнику розташованого на ній об’єкта нерухомого майна за адресою м. Рівне, вул. Ніла Хасевича, 34 громадянину України Калужному Юрію Івановичу”. (Н. Поліщук)
 17. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення власнику розташованого на ній об’єкта нерухомого майна за адресою м. Рівне, вул. Золотіївська, 11-В фізичній особі- підприємцю Сливюку Анатолію Михайловичу”. (Н. Поліщук)
 18. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вул. Золотіївська, 23-А власнику розташованого на ній об’єкта нерухомого майна  Шпанівському споживчому товариству”. (Н. Поліщук)
 19. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про приватизацію нежитлового приміщення м. Рівне, вул. Ніла Хасевича, 21”. (Н. Поліщук)
 20. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про затвердження проекту землеустрою та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вул. Млинівська, 24 власнику розташованого на ній об’єкта нерухомого майна Мельнику Михайлу Богдановичу”. (Н. Поліщук)
 21. Про повторний розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про продаж на аукціоні нежитлових окремо розташованих будівель за адресою: м. Рівне, вул Залізнична, 34 та про внесення змін до рішення Рівненської міської ради від 12.06.2008 року № 1597”. (Н. Поліщук)
 22. Різне.

Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp