8°

Завтра пайовики ЖК “Рівненська брама” пікетуватимуть суд

14 червня о 14:30 у Рівненському міському суді відбудеться розгляд справи вкладників житлово-будівельного кооперативу «Рівненська брама». Суть розгляду: визнання права власності на майнові права. Суддя: Кучина. Н.Г.

Центр комунікацій «МедіЯ» перед початком засідання, о 14:00, влаштовує брифінг із власниками квартир, які придбали своє житло через банк, але згодом виявилося що 11 квартир, в тому числі і їхні, громадянин Федорчук Андрій Богданович придбав одним касовим орденом на суму понад 10 мільйонів гривень. І нині через суд намагається визнати права власності на квартири, які вже були продані.

Учасники брифінгу:
-Наталія Кізім, вкладниця ЖК «Рівненська брама»;
-адвокат Алла Філатова та інші.

За словами однієї з постраждалих, якщо суд задовольнить позов Федорчука це може стати прецедентом. Адже будь-яку квартиру зможуть перепродувати по кілька разів.  Вкладники оголосили про проведення пікету під час судового засідання у Рівненському міському суді.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp