19°

Завтра у Рівному пройде прощання із загиблим сержантом Олександром Бубновичем

На жаль, війна забрала єдиного сина у батьків – 26-річного штаб сержанта Олександра Бубновича.

Олександр навчався у шостій рівненській школі, за тим отримав фах опоряджувальника у професійному училищі № 1.

“У жовтні 2013 року він пішов в армію, у спецпідрозділ “Барс” МВС, а вже потім їх перейменували у Нацгвардію… А коли строкова служба закінчилась, підписав свій перший контракт. Фактично пішов моїм шляхом: я теж після армії відразу пішов працювати у міліцію,” – розповідає батько Олександра Микола Бубнович.

За першим контрактом послідував і другий. Олександр впевнено почувався у військовій формі, був як риба у воді й відчував — тут він на своєму місці.

“Дуже хороший, світлий, неконфліктний. Товариський такий, друзів завжди мав багато скрізь, де б не був легко завойовував прихильність людей,” – розповідає про сина тато.

Він любив спорт та людей навколо. Любив дітей і свою дівчину Ольгу, з якою збиралися одружитися. Та завадила війна…

14 березня батьки востаннє говорили зі своїм єдиним сином. Розмова була короткою, бо ж довго говорити не було ані часу, ані можливості. Олександр же весь час повторював рідним: “Тримайтеся і бережіть себе…”

16 березня він з іншими гвардійцями завантажили автівку, аби доправити побратимам. Але ворог влучив у неї з гранатомета, обірвавши в одну мить відразу кілька молодих життів. Близько двох місяців батьки не вірили у сумну звістку. Остаточну крапку поставив аналіз ДНК, який підтвердив загибель Олександра Бубновича.

“Матері приснився Сашко, який повторював, що дуже хоче до баби… Тож ми вирішили, що поховаємо його у Оржеві, де живе його бабуся” – розповів тато Героя.

Віддати останню шану земляку рівняни зможуть завтра, 19 травня, на майдані Незалежності о 10:00.