33°

Завтра у Рівному проведуть лекцію з урбаністики

Книгарня «Є» та видавництво «Комубук» запрошують на лекцію кандидата філософських наук Максима Карповця « Образ міста у романі Вірджинії Вулф «Місіс Делловей». Захід відбудеться 13 червня. Початок – о 18.00.
Дедалі більшої популярності набувають дослідження, що стосуються урбаністики. Образ міста розглядали у різних аспектах. Максим Карповець пропонує звернути увагу на культурологічний вияв цього образу. Та для того, аби не бути голослівними та не говорити про абстрактні міста, подивимось на місто очима британської письменниці, феміністки та літературної критикині Вірджинії Вулф. Письменниця, яка прожила все своє життя у столиці, часто полюбляла блукати дрібними вуличками Лондона. На таку мандрівку містом роману «Місіс Делловей» ми й запрошуємо вас.
Максим Карповець – культуролог, філософ, літературний оглядач у часописі «Критика», кінокритик в інтернет-журналі про авторське кіно Cineticle Art-cinema, кандидат філософських наук, старший викладач кафедри культурології та філософії Національного університету «Острозька академія»

Адреса книгарні «Є»: вул. Короленка, 2.

Вхід вільний.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp