Завтра у Рівному відбудеться презентація виставки «Емансипація жінок у міжвоєнній Польщі» | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
29-10-2018  17:54
Завтра у Рівному відбудеться презентація виставки «Емансипація жінок у міжвоєнній Польщі»

30 жовтня 2018 р. о 17:00 год. у виставковому залі Міського будинку культури (м. Рівне, вул. Соборна, 3Д) відбудеться презентація виставки «Емансипація жінок у міжвоєнній Польщі». 
Виставка розповідає історії активісток, чия діяльність сприяла емансипації українок, польок та єврейок. Їх об’єднує робота у громадських організаціях, піклування про знедолених дітей, їх виховання, турбота про молодих матерів, набуття жінками професій тощо. Водночас вони роз’єднані поміж собою «бар’єрами» національності та віросповідання. Ці жінки сповідували спільні цінності, але пропагували їх винятково серед представниць своєї національності.
Героїні розповіді – не тільки ті, хто працював у Варшаві, Львові, Тернополі чи інших містах, але й рівнянки. Всі вони сприяли формуванню нового образу жінки.
Авторка виставки – кандидатка історичних наук п. Ірина Левчук, яка спеціалізується на діяльності українських, польських та єврейських жіночих організацій у міжвоєнній Польщі.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
0C°
7м/с