21°

Завтра у Рівному відзначатимуть четверту річницю Революції Гідності (ПРОГРАМА ЗАХОДІВ)

21 листопада українці відзначатимуть четверту річницю початку Революції Гідності. 

З цієї нагоди у Рівному о 10.30 відбудеться покладання квітів до могил загиблих на «Алеї Героїв» на рівненському  кладовищі, а також до пам’ятного знака «Загиблим за Україну».

Майдан Магдебурзького права: 11.00 – покладання квітів до пам’ятного знаку «Загиблим за Україну» (за участі військового духового оркестру ОК «Захід»).

О 11.30 біля Дошки Пам`яті Героям Небесної Сотні та Героям, загиблим в зоні АТО, що по вул. 16 Липня, запалять поминальні лампадки.

О 12.20 в обласному краєзнавчому музеї відбудеться  тематична зустріч в експозиційному залі «Творці історії», де представлені матеріали про події  Революції Гідності, загиблих учасників Майдану з Рівненщини. 

Впродовж усього дня на Майдані Незалежності працюватиме фотовиставка світлин Сергія Бусленка «Палаючий січень» та світлин Анатолія Прошина із зони АТО.

День Гідності та Свободи відзначатимуть у всіх районах Рівненщини.

У навчальних закладах, закладах культури, військових частинах будуть організовані тематичні виставки, презентації, інші заходи, присвячені Дню Гідності, її учасникам та значенню цих подій у розвитку громадянського суспільства.

У храмах Рівненщини відбудуться панахиди за загиблими під час Революції Гідності та Героями Небесної Сотні. Інформує прес-служба РОДА.

фото Юлії Аліксійчук