17°

Завтра у Рівному вшанують героїв благодійним концертом

У вівторок, 23 травня 2017 року, в Рівному відбудеться акція “Вшануй Героїв України”, організована ГО “ДІЯ” Рівненщини спільно з Українською Добровольчою Армією.

На захід до міста завітають добровольці зі всієї України. О 17:00 на Майдані Незалежності відбудеться урочистий молебень за упокій душ загиблих воїнів в цій неоголошеній війні на Сході. Організатори зачитають звернення до Президента України щодо державного визнання добровольчих підрозділів учасниками бойових дій.

О 18:00 відбудеться благодійний концерт “Пісні народжені війною” рівненського легендарного гурту “Країна У”. Музиканти підготували унікальні історичні композиції, що розповідають про різні періоди боротьби України за незалежність: від Козаччини до Революції Гідності та неоголошеної війни на Сході. На зібрані від концерту кошти спорудять пам’ятник для добровольця Владислава Шемуровського, який загинув 31 серпня 2016 року в с.Широкіно, що поряд з Маріуполем.

В рамках акції “Вшануй Героїв України” відбудеться нагородження відзнаками, пам’ятними медалями волонтерів та захисників України.

Прес-служба НР ДІЯ Рівненщини


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp