Завтра в обласній раді – делегація Вармінсько-Мазурського Воєводства | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
27-09-2018  14:07
Завтра в обласній раді – делегація Вармінсько-Мазурського Воєводства

28 вересня на Рівненщині перебуватиме делегація Вармінсько-Мазурського воєводства Республіки Польща. В рамках візиту відбудеться підписання Плану співпраці між Рівненською обласною радою та Сеймиком Вармінсько-Мазурського воєводства на 2019 – 2020 роки. 

Розпочнеться візит з робочої зустрічі поляків з керівництвом області. Голова обласної ради Олександр Данильчук спілкуватиметься зі своїм колегою – головою Сеймику Вармінсько-Мазурського воєводства Яном Бобеком, а також головою комісії міжнародного співробітництва Вармінсько-Мазурського воєводства Збігневом Пєтшаком та заступником директора департаменту міжнародного співробітництва Маршалківського уряду Вармінсько-Мазурського воєводства Анетою Бжиською.

Після цього для представників ЗМІ пройде брифінг, в рамках якого відбудеться підписання Плану співпраці на найближчі два роки між обласною радою та воєводством.

Також польська делегація у супроводі голови обласної ради Олександра Данильчука відвідають Острог та зустрінуться з керівництвом НУ “Острозька академія”. 

А увечері наші польські партнери візьмуть участь в заходах з нагоди проведення Днів польської культури на Рівненщині, які відбудуться в Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі. Інформують у прес-службі Рівненської обласної ради. 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-15C°
4м/с