14°

Завтра в обласній раді обговорять питання легалізації видобутку бурштину

23 січня відбудеться пленарне засідання позачергової двадцять четвертої сесії обласної ради, на якому обговорять питання легалізації видобутку бурштину.

Порядок денний:

  1. Про внесення змін до обласного бюджету Рівненської області на 2019 рік. Біляк Лідія Аркадіївна – директор департаменту фінансів Рівненської облдержадміністрації.
  2. Про погодження надання надр у користування товариству з обмеженою відповідальністю «ТЕРАБУТ КОМПАНІ» з метою видобування базальтів Великомидського родовища, що знаходиться у Костопільському районі Рівненської області. Валявка Володимир Ярославович – голова постійної комісії Рівненської обласної ради з питань екології, природокористування, охорони навколишнього природного середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.
  3. Про погодження надання надр у користування Державному підприємству «Бурштин України» з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки бурштину на ділянці надр у 49 квадраті Цепцевицького лісництва ДП «Володимирецьке лісове господарство», що знаходиться у Рівненській області. Валявка Володимир Ярославович – голова постійної комісії Рівненської обласної ради з питань екології, природокористування, охорони навколишнього природного середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Повідомляє RivneMedia