21°

Завтра в Рівному поховають двох Захисників, які загинули на війні

Завтра, 1 серпня, Рівненщина проведе у останню путь двох захисників — Едуарда Поліщука та Сергія Сілюка.

Прощання прийде о 10.00 на майдані Незалежності. Поховають їх на кладовищі «Нове».

Едуард Поліщук народився у Рівному. Він по життю був техніком – електроніка, електрика, все це було йому цікаво. Майстрував із задоволенням. Проте, коли почалась війна – він чи не в перші дні пішов добровольцем у військкомат. Викликали Едуарда на службу 6 травня. І йому армія сподобалась. Він хотів залишитися служити й далі. Казав: «Мені це до душі. Шкода, що не має вищої освіти, було б легше кар’єру будувати».

Ндуард любив подорожувати. Побував у багатьох містах України та за кордоном, планував поїздку до Німеччини. Та насправді м’який, добродушний Едуард найбільше у житті любив свого сина – семирічного Женю. Називав його своєю відрадою, і всі плани на майбутнє будував саме для хлопчика.

Саме Женю дуже хотів побачити, коли востаннє приїжджав у Рівне…33-річний старший солдат Едуард Поліщук загинув 27 липня, захищаючи Харків.

Сергій Сілюк народився у Бресті, саме там служив його батько Михайло – професійний військовий. У 1990 році сім’я переїхала у Рівне.

Чоловік був за спеціальністю «товарознавцем та експертом у митній справі».Строкову службу проходив у прикордонних військах, потім працював у ДСНС, а чотири роки тому пішов на контрактну службу в ЗСУ.

Веселий, товариський, неконфліктний Сергій був справжньою душею компанії, міг всіх розсмішити, підняти настрій та відігнати сумні думки.

Життя 36-річного солдата Сергія Сілюка обірвалося 29 липня у Запоріжжі…

Вічна пам’ять Героям! Їхні подвиги ми пам’ятатимемо вічно!


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp