26°

Завтра відбудеться засідання бюджетної комісії Рівнеради (ПОРЯДОК ДЕННИЙ)

У четвер, 20 квітня 2017 року, о 14-30 год., в 410 каб. (вул. Соборна, 12А) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю (голова постійної комісії О. Карпяк).

 1. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про списання майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Рівного” (В. Іськів)
 2. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про внесення доповнень до рішення Рівненської міської ради від 06.12.2016 № 2144 “Про затвердження Програми міської підтримки організації громадських робіт, спрямованих на соціальний розвиток та на інтереси територіальної громади міста Рівного, на 2017-2020 роки”. (В. Даценко)
 3. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання дозволу на списання майна, яке перебуває на балансі Комунального підприємства “Рівнеелектроавтотранс” Рівненської міської ради шляхом ліквідації”. (В. Миронюк)
 4. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про виділення коштів для виготовлення проектної документації по об’єкту: “Будівництво музею -меморіалу історії Рівного”. (Т. Максименко)
 5. Про  розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про прийняття у власність територіальної громади міста Рівного автомобіля ВАЗ 2107” (С. Шевчук)
 6. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про внесення змін до структури Рівненської міської ради та її виконавчих органів”. (С. Шевчук)
 7. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про внесення змін до Програми розчищення і впорядкування малих річок та охорони підземних вод від забруднення на 2015-2020 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 26.02.2015 № 4980”. (М. Кирея)
 8. Про повторний розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Князя Володимира у власність шляхом продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) і затвердження втрат сільськогосподарського виробництва”. (С. Таргоній) (Я. Сахнюк, О. Хмилецький)
 9. Про повторний розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про оренду будівлі за адресою м. Рівне, вул. Шевченка, 3” (Н. Поліщук).
 10. Про повторний розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про передачу приміщень “Будинку побуту” за адресою м. Рівне, вул. Шевченка, 3 на баланс та оперативне управління КП “Спецкомбінат — ритуальна служба”. (О. Довжаниця)
 11. Різне.

Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp