16°

Збірна Франції стала чемпіоном світу з футболу

Збірна Франції обіграла Хорватію з рахунком 4:2 та стала чемпіоном світу з футболу. Матч відбувся у Москві на стадіоні «Лужники».

Збірна Франції відкрила рахунок на 18-й хвилині гри. Хорват Маріо Манджукич забив автогол. Однак на 27-й хвилині хорвати зрівняли рахунок. Французи вийшли уперед 4:1 завдяки трьома голам від Грізмана, Погби та Мбаппе.

Хорват Маджукич відігрався на на 69-й хвилині у другому таймі та забив гол у ворота Франції, встановивши рахунок 2:4.

Під час цього матчу на поле вибігли четверо учасників гурту Pussy Riot. Так вони вимагали від Кремля, зокрема, звільнити усіх політв’язнів та зробити здорову політичну конкуренцію в країні.

Через цю акцію матч довелося призупинити на хвилину, поки учасників Pussy Riot не вивели з поля. Однак цього українським вболівальникам, які дивились трансляцію на телеканалі “Інтер” – НЕ ПОКАЗАЛИ!

Раніше Pussy Riot попросили президента Франції сприяти звільненню Олега Сенцова.

Збірна України на Чемпіонаті світу з футболу не представлена. Зазначимо, що Україна закликала не проводити ЧС з футболу в Росії, оскільки ця країна утримує політичних в’язнів та веде війну.