33°

Зеленський вимагає в Ради призначити інавгурацію на 19 травня, а в Порошенка – “здати ключ” (ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ)

Новобраний Президент Володимир Зеленський записав звернення до Верховної Ради, в якому вимагає призначити його інавгурацію на 19 травня. У своєму зверненні він стверджує, що депутати захищають власні інтереси, а чинний Президент Петро Порошенко тим часом робить незворотнє, призначаючи нових людей на різні посади.

«І доки ви трясетесь за свої мандати, колишній Президент Порошенко коїть незворотнє: він робить активні перестановки у вищому командуванні армії, намагається пропихнути свого голову Нацради з питань телебачення і радіомовлення, призначає суддів Верховного суду, серед яких юристи «Рошена», судді Майдану та родичі пана Ківалова. Роздає звання генералів більш ніж 20 особам, серед яких відповідальний за безпеку арсеналів та складів, при якому сталися вибухи у Балаклеї, Ічні, Калинівці та Сватово. Дає звання «Героя України» голові Служби безпеки України пану Грицаку», — говорить Володимир Зеленський.

Зеленський переконаний, що “марно щось говорити людині, яка каже: я готовий підставити плече, а сама тримає дулі в кишенях” і порівнює Порошенка з туристом в єгипетському готелі:

«Завтра додому, валізи спаковані, номер вже прибрали, і нормально вихована людина чекає трансферу в аеропорт. Але не Порошенко. Він ніяк не зупиниться — тягне рушники, тапочки і бере усе підряд зі шведського столу. Я вас дуже прошу, здайте ключ, розрахуйтесь за мінібар і вперед, вам ще митницю і паспортний контроль проходити», — наполягає він.

Новообраний Президент заявляє, що інавгурації вимагає не він, а народ України:

«Цього вимагаю не я, цього вимагає народ України, в інтересах якого ви присягали діяти. Ви повинні зупинити ці політичні судоми кульгавої качки… Народ не повинен чекати, поки хтось напризначається перед довгою відпусткою. Думайте не про депутатські ксіви, думайте про Україну»