25°

Зеленський закликав українців повернутися до України аби хоча б сплачувати податки

Президент України Володимир Зеленський закликав українських чоловіків мобілізаційного віку повернутися до України з-за кордону, щоб підтримувати економіку своєї держави та захищати її.

У спільній заяві для ЗМІ з прем’єр-міністеркою Естонії Каєю Каллас Зеленський зазначив, що на початку вторгнення Росії з України виїжджали люди різних статі і віку, бо ніхто не знав, що буде далі, громадяни рятувалися, а сусіди України відкривали кордони.

Але потім ситуація змінилася, тож хоча б чоловіки мали б повернутися.

“Ми відстояли 50% із захопленої території на початку війни, ми відбили ворога. І два роки б’ються наші хлопці. І у цей час є люди, які поза правилами, поза законом перетинали кордон. І це питання до цих людей, до цих чоловіків. Якщо вони мобілізаційного віку, то вони повинні допомагати Україні і вони повинні бути в Україні”, – сказав Зеленський.

Він зазначив, що один військовий, якого оплачує держава Україна, потребує підтримки 6-8 платників податків.

“Якщо ви в Україні і ви не на фронті, а ви працюєте – де б ви не працювали! – якщо ви працюєте і сплачуєте податки, то ви так само бороните державу. І це дуже потрібно. Але якщо ви за кордоном і ви мобілізаційного віку, і ви і не на фронті, і не сплачуєте податки, і виїжджали поза законом – то є питання. Ось і все”, – сказав Зеленський.

Він наголосив, що якщо Україна хоче зберегти себе і Європу, то всі громадяни повинні зрозуміти, що або вони допомагають Україні, або ні.

“Або ми – громадяни, які на фронті, або ми – громадяни, які працюють і сплачують податки. Бо не буде грошей на військового. А не буде грошей на військового – не буде військового, не буде кому захищати Україну. Отакі правила життя”, – сказав Зеленський.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp