17°

Жінок Рівненщини навчатимуть відкривати власний бізнес: як долучитись до проєкту

Рівненська обласна державна адміністрація запускає проєкт «Посилення жінок Рівненської області». Його мета – створити додаткові можливості для початку власної справи, перекваліфікації або підвищення існуючої кваліфікації для жінок, як місцевих, так і вимушених переселенок.

Проєкт реалізовуватиметься в рамках меморандуму, який Рівненська ОДА підписала з Благодійним фондом «Міжнародна православна благодійна організація (ІОСС-Україна)».

«Сьогодні жінки шукають себе у нових сферах діяльності, зокрема й у підприємництві. Впевнений, що в такій синергії бізнесу, держави та суспільства ми зможемо надати їм більше можливостей», – сказав директор Департаменту економічного розвитку й торгівлі ОДА Костянтин Мокляк.

В межах проєкту проведуть дослідження потреб ринку праці, щоб жінки, які пройдуть навчання чи перекваліфікацію, були затребуваними для роботодавців.

Особливу увагу приділять внутрішньо переміщеним особам. Адже не всі з них змогли інтегруватись на новому місці проживання та працевлаштуватись. Однією з причин цього є потреба у перекваліфікації або навчанні для отримання нової професії.

Приєднатись до проєкту зможуть 160 місцевих мешканок та ВПО.

Проєкт стартує в грудні 2023 року.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp