23°

Жорстокий напад на пенсіонерів-підприємців на Рівненщині: суд присудив учаснику 7 років тюрми

У Сарненському районному суді Рівненської області відбувся суд над 34-річним чоловіком, який брав участь у нападі на подружжя пенсіонерів-підприємців у грудні 2020 року. Про це пише Суспільне.

Як встановив суд, 19 грудня 2020 року чоловік разом з іншими невідомими у масках напали на пенсіонерів у їхньому власному обійсті в місті Сарни. Увечері на подвір’я до подружжя забігли невідомі у масках. 70-річна господиня якраз була на вулиці, коли невідомий ззаду почав її душити. Потім жінку затягнули у підсобку будинку, зв’язали їй руки та ноги, а рот закрили ганчіркою.

Те ж саме вчинили й з господарем. Злочинці викрали з будинку гроші та цінні речі на загальну суму понад 200 тисяч гривень.

Після нападу чоловіка затримали правоохоронці. Він визнав свою вину у скоєному.

На суді чоловік просив не застосовувати суворого покарання та висловив бажання йти в ЗСУ. Однак, суд на це не пристав.

“Враховуючи ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу винного, обставини, що пом’якшують покарання, та обставини, що обтяжують покарання, суд вважає, що виправлення і перевиховання винного можливе лише в умовах ізоляції від суспільства”, – йдеться у вироку.

Суд призначив чоловікові покарання у вигляді семи років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Цей вирок є справедливим і відповідає тяжкості вчиненого злочину. Напад на пенсіонерів є особливо жорстоким злочином, який не може залишитися без покарання.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp