17°

Житель села Шпанів, через конфлікт з сусідом не може оформити субсидію

Коротка 9 чи Коротка 7. Житель села Шпанів, що у Рівненському районі, скаржиться на невірно присвоєну йому адресу. Вирішив оформити субсидію і з’ясував, що його будинок зареєстрований під іншим номером. Через таку плутанину, отримати грошову допомогу не може. Змушений більше 3 тисяч гривень сплачувати за комунальні послуги. Що пояснюють у сільській раді, а також з ким у чоловіка точиться спір, знає Ольга Мосійчук.

У Шпанові власник будинку, що на вулиці Коротка не може добитися від сільської ради оформлення субсидії. Розповідає, усе через плутанину з адресами. Ще в 2015 році він дізнався, що його сусід зареєстрував свій будинок за тим же номером, що й у нього. От тільки, зазначає, будинок номер 9 рішенням Шпанівської сільської ради 1986 року присвоєно йому, а не сусіду.

Крім того, у свідоцтві про право на спадщину за заповітом у чоловіка стоїть адреса Коротка 9. Натомістть для оформлення субсидії у сільській раді його просять змінити адресу. І замість 9 будинку зареєструвати, що проживає у 7.

Але у сільській раді стверджують, що цей будинок зареєстрований за номером 5, а не 7. Більше того, упродовж 1978 року рішення щодо впорядкування поштової адреси Борису Кухару Шпанівська сільська рада не надавала.

Разом з тим, з метою впордкування адреси Борис Кухар звернувся до суду. Але у задоволені позову усі 3 суди йому відмовили. Як пояснює адвокат Катерина Панчелюга, присвоєнням адреси займається виконавчий комітет сільської або селищної ради.

Цікаво, що сусідом Бориса Кухара, є його брат Ярослав Семенюк. І суперечки між ними тривають уже давно і не лише через номер будинку. Сусідами вони стали у 1972 році, коли Ярослав придбав будинок, що розташований поруч.

Як зазначає жінка Ярослава Семенюка Олександра, усі документи в них оформлені саме на вулицю Коротка 9. А їх родич та сусід Борис Кухар зробив собі адресу у 1978 році Коротка 9 зловживаючи своїм службовим становищем. Що ж до поруч розташованого будинку, має усі докази, що зареєстрований він під номером 5.

З цього виходить, додає, що будинок Бориса Кухара розташований на вулиці Коротка 7, а не 9. А на рахунок субсидії, у сільській раді йому радять впорядкувати поштову адресу. Тобто зареєструвати свій будинок під №7. І тоді у нього буде шанс претендувати на оформлення субсидії. Ольга Мосійчук. Олександр Бойко. Новини Рівного.

Джерело: Рівне 1