Жителя Костопільщини, якого підозрюють у збуті психотропних речовин, арештували | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
11-09-2018  12:04
Жителя Костопільщини, якого підозрюють у збуті психотропних речовин, арештували

Костопільський районний суд учора, 10 вересня, задовільнив клопотання органу досудового розслідування. Згідно з ним, 25-річному чоловікові, що проживає на Костопільщині,  застосували запобіжний захід у виді тримання під вартою із можливістю внесення застави.

Костопільським відділом Здолбунівської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактами незаконного збуту психотропних речовин жителем Костопільщини. У зв’язку із здійсненням злочинної діяльності останнього затримано у порядку, передбаченому ст. 208 КПК України, та повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 307 КК України (незаконний збут психотропної речовини) і ч.2 ст. 307 КК України (незаконний збут психотропної речовини, вчинений повторно).

Досудовим розслідуванням встановлено, що костопільчанин всупереч вимогам Законів України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори», «Про заходи протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та зловживання ними», діючи з корисливих мотивів, неодноразово збував психотропну речовину – метамфетамін. 

Суд, неупереджено вивчивши доводи сторони обвинувачення, визнав їх обґрунтованими та задовільнив клопотання про застосування запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Триває досудове розслідування.

Довідково: санкція ч.2 ст.307 КК України передбачає покарання у виді позбавленням волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області. 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
15C°
3м/с