11°

Жителів прикордонних регіонів попереджають про мінування українсько-білоруського кордону

Командування територіальної оборони закликає жителів прикордонних регіонів бути вкрай уважними та обережними при відвідуванні 5-кілометрової смуги вздовж кордону з республікою Білорусь.

На випадок ймовірного сухопутного вторгнення з північного напрямку фахівці інженерно-саперних підрозділів бригади тероборони вздовж кордону вибудували систему мінно-вибухових загороджень.

Власників авто-, мото-, велотранспорту, а також власників гужових підвід закликають не з’їжджати на узбіччя, а також не користуватися польовими та лісовими дорогами!

Дозволено пересуватися тільки головними дорогами, які ведуть до населених пунктів у п’ятикілометровій прикордонній смузі.

Так само уважними та відповідальними варто бути жителям прикордоння, які пересуваються в пішому порядку. Ні в якому разі не варто наближатися до огороджених ділянок на полях та в лісах, а також до ділянок, маркованих табличками «Небезпечно, міни!». Окрім того, треба беззастережно додержуватися заборони на відвідування тих чи інших лісових масивів.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp