Зміни у переліку звичайних виборчих дільниць | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
06-06-2019  15:15
Зміни у переліку звичайних виборчих дільниць

За останні роки вибори в Україні відбуваються досить часто і тому, відповідно до законодавства, по всій території України виборчі дільниці утворені на постійній основі. Це, звичайно, дуже добре тому, що мешканці м. Рівного заздалегідь вже знають, куди необхідно прийти, щоб проголосувати.

05 червня 2019 року відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, на якому постановою №948 внесено зміни до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць, які існують на постійній основі.

Перенесено виборчу дільницю №560936, що була розміщена в приміщенні Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу (вул. Соборна 10), до гуртожитку Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу (вул. Соборна 5);

виборчу дільницю №560981, що була розміщена в приміщенні гуртожитку (вул. Фабрична 4А), до школи №22 (пр. Князя Романа 14А);

виборчу дільницю №560983, що була розміщена в приміщенні гуртожитку №9 (вул. Фабрична 20), до навчального закладу “Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну” (пр. Генерала Безручка 3).

Слід зазначити, що з межами та адресами виборчих дільниць можна ознайомитись на сайтах Центральної виборчої комісії та Рівненської міської ради.

Повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради

Фото однієї з дільниць м. Рівного, зроблене під час Виборів Президента 2019


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
26C°
4м/с