Знамениті окуляри Джона Леннона пішли з молотка за кругленьку суму | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
15-12-2019  17:35
Знамениті окуляри Джона Леннона пішли з молотка за кругленьку суму

Джерело: Західний Аргумент

Круглі окуляри, нерозривно пов’язані з образом одного із засновників гурту The Beatles Джона Леннона, були продані на аукціоні за значну суму – покупець виклав за них 137,5 тис. фунтів (близько 183 тис. доларів). Про це йдеться на сайті аукціонного дому Sotheby’s.

 

Угоду уклали 13 грудня. Хто став власником лота – не повідомляється. Відомо, що на продаж окуляри музиканта виставив Алан Херринг – колишній водій барабанщика The Beatles Рінго Старра. За його словами, аксесуар Джона дістався йому в 1968 році – музикант залишив їх на задньому сидінні авто.

Знамениті окуляри Джона Леннона пішли з молотка за кругленьку суму

Херринг зауважив, що одна лінза від’єдналася від оправи і запропонував полагодити окуляри, але Леннон сказав, що не варто, адже вони йому потрібні тільки «для образу». Тож водій не став ремонтувати аксесуар і залишив його у себе в такому вигляді, в якому подарував йому музикант.

Джон Вінстон Оно Леннон  народився 9 жовтня 1940 року у Ліверпулі (Англія) — британський рок-музикант, співак, композитор, художник, письменник, політичний активіст. Засновник й учасник гурту «Бітлз», один із найвпливовіших музикантів XX століття.  Крім своєї музичної діяльності Леннон був політичним активістом. Свої погляди він висловлював як у піснях, так і в публічних виступах. Помер Леннон 8 грудня 1980 року у Нью-Йорку – його вбив  психічно неврівноважений громадянин США Марк Чепмен.

Раніше куртку Майкла Джексона продали на аукціоні за майже 300 тисяч доларів.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-2C°
4м/с