-1°

ЗСУ перерізали дорогу Олешки-Нова Каховка

Збройні сили України перерізали дорогу Олешки-Нова Каховка (53 км на північний схід від міста Херсона) щонайменше у двох районах. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

“9 листопада російські мілблогери заявили, що українські сили встановили контроль над новими позиціями в Кринках (30 км на північний схід від міста Херсона та 2 км від річки Дніпро) і вели штурм російських позицій на південь і південний захід від населеного пункту. Російський мілблогер стверджував, що є повідомлення про те, що українські війська просунулися до лісових масивів на південь від Кринок”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, російські мілблогери стверджують, що українські сили також атакували поблизу Пойма (12 км на схід від Херсона та 4 км від Дніпра), Піщанівки (13 км на схід від Херсона та 3 км від Дніпра) та Підстепного (17 км на схід від Херсона та 4 км від р. Дніпро) і намагаються закріпити позиції між Підстепним і Козачими Лагерями (23 км на північний схід від м. Херсона та 2 км від р. Дніпро).

У свою чергу, український військовий оглядач Костянтин Машовець заявив, що українські війська станом на 9 листопада встановили безперервний контроль над позиціями від Антонівського залізничного мосту на північ від Пойми до Антонівського проїзного мосту на північ від Олешок (7 км на південь від Херсона та 4 км від Дніпра) і перерізали дорогу Олешки-Нова Каховка (53 км на північний схід від міста Херсона) щонайменше у двох районах.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp