Зупинили розгляд справи по вчителю зі Здолбунівщини, який покарав учня за патріотичне привітання (ФОТО) | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
18-10-2019  9:59
Зупинили розгляд справи по вчителю зі Здолбунівщини, який покарав учня за патріотичне привітання (ФОТО)
Джерело: 0362.ua

Ухвалу зупинити розгляд справи із захисту честі і гідності вчителя іноземної мови Здолбунівської ЗОШ №5 Романа Прилуцького прийняв вчора Здолбунівський районний суд. Клопотання з таким проханням до суду подав сам позивач.

Учора у Здолбунові відбулося засідання по справі, де Роман Прилуцький відстоює власні честь і гідність, на які начебто зазіхнули редакційна колегія інформаційного сайту Здолбунів.ком, Світлана Ніколіна та Іванна Ходорчук. Останні поширили інформацію про те, що вчитель після привітання учня Івана Огородника «Слава Україні» взяв його за вухо та поставив до дошки, де той провів деякий час. До слова, ця подія сталася рівно рік тому.

За цей час Роман Прилуцький жодного разу не відвідав судове засідання, хоч і зацікавлений в тому, аби таки отримати моральну компенсацію у розмірі 132 тисячі гривень з кожного відповідача. А весною цього року мама Івана Огородника Іванна Ходорчук подала до суду зустрічний позов та попросила з вчителя 100 тисяч моральної компенсації.

 
 

Натомість зараз позивач Роман Прилуцький подав клопотання про зупинення розгляду справи до ухвалення рішення суду по іншій справі: ЗОШ 5, де вчитель просить зняти з нього догану, яку винесла школа на вчителя за його поведінку на уроці. Його адвокат Олег Бернацький вважає, що рішення суду стане доказом по справі проти сайту та мами учня. Не погодилася з цим захисниця Іванни Ходорчук Світлана Ярема, яка наголосила, що обидві справи між собою мало пов’язані, адже предмет розгляду різний. До того ж, затягування справи може привести до погіршення морального стану учня. Адже за цей рік Іван Огородник не тільки почав гірше навчатися, а й досі через інцидент відчуває психологічний дискомфорт. Захисниця третьої сторони – школи – Леся Мокрицька зазначила, що підстави для задоволення даного клопотання є.

Тож після наради суд ухвалив зупинити розгляд справи до того, як винесуть рішення стосовно скасування догани.

Тож чекаємо тепер на рішення суду вже по цій справі. Редакція сайту 0362.ua продовжує слідкувати за розвитком подій.

Детальніше по справі можна почитати тут: 

Суд по справі вчителя з Рівненщини, який покарав учня за патріотичне вітання, вкотре не відбувся

Триває суд, де вчитель зі Здолбунова заперечує, що карав учня за патріотичне вітання (ФОТО)

Вчитель з Рівненщини, який отримав догану за покарання дитини, заперечує, що зобов’язаний виконувати Конвенцію ООН про права дитини

Вкотре перенесли засідання по справі здолбунівського вчителя, який покарав учня за вітання «Слава Україні!»

Суд зобов’язав здолбунівського вчителя, який тягнув учня за вухо до дошки, ходити на засідання (ФОТО)


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
4C°
3м/с