Звернення Ради реформ Рівного щодо можливого закриття філій “Суспільного мовлення” в регіонах ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
24-10-2018  12:39
Звернення Ради реформ Рівного щодо можливого закриття філій “Суспільного мовлення” в регіонах

Депутатам Рівненської обласної  ради та інших місцевих рад 

ЗВЕРНЕННЯ 

Ми – люди, які прагнуть змін і щодня не на словах просувають і втілюють реформи, обуренні невиконанням державою свого, закріпленного Законом, зобов‘язання про фінансування Суспільного мовлення в Україні, що ставить під загрозу втілення однієї з ключових реформ.

Ми схвильовані інформацією, яку озвучив голова правліня ПАТ «НСТУ» Зураб Аласанія про можливість закриття філій Суспільного мовника в регіонах, за умови скорочення бюджету на 2019 рік.

Суспільне мовлення на Рівненщині – це канал UA: Рівне та Українське радіо Рівне, які за неповних десять місяців діяльністі в умовах реформи показали, що здатні, попри суттєве недофінансування, втілювати реформу, дотримують цінностей незалежності, відкритості та просвітництва. Рівненська філія Суспільного оперативно та з максимальною повнотою інформує жителів області про важливі новини, окрім того з залученням експертів, допомагає аудиторії отримати інформацію про усі точки зору і нюанси з тієї чи іншої теми.

Ви, як представники своїх громад, повинні бути зацікавленні в існуванні сильного місцевого мовника, який не буде залежним від комерційних чи політичних інтересів власника, а працювати лише задля зміцнення державності.

Звертаємося до Вас від імені коаліції громадських організацій «Рада реформ Рівного» та просимо проявити міцну державницьку і громадянську позицію і звернутися до Верховної ради, Президента, Кабінету міністрів з вимогою дофінансувати Суспільне мовлення у 2019 і тим самим зберегти місцевого суспільного мовника.

24 жовтня 2018 року

Координаційна рада об’єднання громадських організацій 

 “Рада реформ Рівного”


Читайте також:7C°
4м/с