Звернення Ради реформ Рівного щодо затвердження Порядку розміщення вивісок у місті Рівному ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
18-09-2018  11:42
Звернення Ради реформ Рівного щодо затвердження Порядку розміщення вивісок у місті Рівному

8 вересня 2018 року на засіданні виконавчого комітету Рівненської міської ради буде розглянуте питання «Про затвердження Порядку розміщення вивісок у місті Рівному».

Звертаємося до Вас від імені коаліції громадських організацій «Рада реформ Рівного» із пропозицією підтримати Порядок розміщення вивісок у місті Рівному. Через відсутність правил деякі підприємці повністю заліплюють фасади будинків, завішують їх рекламою та створюють світлові ефекти на фасаді для привернення уваги, що відволікає увагу водіїв.

Прийняття цього документу дозволить зменшити рівень візуального шуму в місті, дасть можливість будинкам розкрити задум архітектора та допоможе створити унікальний візуальний образ міста.

Протягом кількох місяців над розробкою Порядку працювала робоча група, до складу якої входили представники управління містобудування та архітектури, юристи, дизайнери, маркетологи, представники бізнесу, представники рекламний агенцій та виробників реклами. Учасники робочої групи вивчили український, європейський та світовий досвід регулювання вивісок в містах та напрацювали документ, який допоможе врегулювати ситуацію з вивісками в місті.

Тому, Рада реформ Рівного закликає всіх членів виконкому підтримати  рішення «Про затвердження Порядку розміщення вивісок у місті Рівному».


Читайте також:5C°
3м/с