19°

Звіздівська школа досі не має внутрішніх санвузлів

Звіздівські школа та ФАП потребують негайного ремонту. Завідувачка фельдшерсько-акушерським пунктом Ольга Мельничук скаржиться на поганий дах, який давно необхідно полагодити. Цього року Звіздівська сільська рада надала закладу 15 тис. грн, яких на повний обсяг робіт не вистачає.

Звіздівська ЗОШ І-ІІІ ступенів є опорним закладом та має спортивний профіль. У школі навчається 260 учнів. Також на базі школи тренується місцева футбольна команда «Горинь», яку підтримують всією громадою. За словами директора школи Оксани Кравчук, місцеві діти охоче займаються різними видами спорту, зокрема, волейболом та баскетболом. Тож школа, окрім спортивного інвентаря, потребує ремонту спортзалу. Адже крім заміни вікон на енергоощадні, реконструкції системи опалення та утеплення фасаду 4 роки тому, в цьому приміщенні робили лише поточні ремонти.

Однак питанням номер один для Звіздівської ЗОШ залишається облаштування внутрішніх санвузлів. Як розповіла директор, приміщення закладу звели понад 70 років тому, туалети тоді побудували на вулиці. Відтоді довгий час жодних капітальних робіт тут не проводили. Тепер мріють про внутрішні санвузли.

Статус опорного закладу дає школі значно більші фінансові можливості. Однак для цього необхідно створити ОТГ і щоб громади Звіздівки, Злазного та Головина погодилися на обєднання.

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради