12°

погода у Рівному

11 та 12 лютого рівненські школярі будуть навчатися дистанційно

Олександр Третяк, міський голова Рівного, записав відеозвіт, у якому він розповів про стан справ на дорогах обласного центру, про боротьбу з заметами та про дистанційне навчання, яке очікує школярів у найближчі дні.

Фото education.24tv.ua

Олександр Третяк прозвітував про проведену робочу зустріч комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Були прийняті наступні рішення:

11 та 12 лютого всі школи будуть переведені на дистанційну форму навчання (дитячі садочки працюють у звичному режимі);

рекомендовано всім установам різних форм власності також перейти на дистанційний режим роботи.

«11 та 12 лютого в нашому місті будуть дуже складні метеорологічні умови. Буде знову велика кількість опадів. Очікується мокрий сніг, налипання мокрого снігу, температура повітря мінус 10 градусів, вдень пориви вітру 15-20 міліметрів за секунду (прим. редакції – можливо, йшлося про не такі затишні 15-20 метрів за секунду). Прийняті рішення дозволять нам оперативно зменшити навантаження на транспортну систему міста і зменшити присутність приватного транспорту на шляхо-вуличній мережі Рівного, а комунальним службам оперативно займатися очисткою снігу», – сказав пан Третяк.

Також очільник міста повідомив що за останній тиждень травматизм у дворах та прибудинкових територіях зріз втричі. Олександр Третяк звернувся до голів ОСББ і попросив взяти ситуацію під контроль.

Нагадаємо, багато хто вважає, що мер Рівного провалив роботу комунальних служб Рівного за два місяці свого керівництва.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp