У Рівному відкриють "Будинок ветерана" для підтримки учасників бойових дій | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
18-07-2019  14:00
У Рівному відкриють “Будинок ветерана” для підтримки учасників бойових дій

Рівненщину із робочою поїздкою відвідала заступниця Міністра у справах ветеранів Оксана Коляда.

Під час зустрічі із в.о. голови Рівненської ОДА Ігорем Тимошенком та представниками  канадської організації «Stabilization Support Services» обговорили впровадження на Рівненщині пілотного проєкту зі створення «Будинку ветеранів».

«Рівненська область стала однією 4-х пілотних областей, де буде створено «Ветеранський простір», – розповіла заступниця Міністра у справах ветеранів Оксана Коляда. – Такий проєкт буде реалізовано в межах Меморандуму про співпрацю між Мінветеранів та Канадською організацією «Stabilization Support Services», яка фінансується за гроші уряду Великою Британією».

Концепцію «Ветеранського простору» розробило Міністерство у справах ветеранів. Це буде комунікаційний майданчик між ветеранською спільнотою, представниками державних інституцій та недержавних, які працюють в області і надають послуги ветеранам та членам їхніх родин.

Такі проєкти вже успішно існують в Житомирі, це «Дім ветерана», в Києві «Ветеран хаб».

В.о. голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко висловив підтримку впровадженню такого проєкту на Рівненщині, адже важливо, аби військові ветерани були соціально інтегрованими, мали необхідну психологічну допомогу та підтримку в пошуку роботи.

Команда проєкту оглянула приміщення майбутнього ветеранського простору по вулиці Гурєва у Рівному, яке було виділено місцевою владою для реалізації «Ветеранського простору».

«Такі простори мають запрацювати в найближчі роки в усіх обласних центрах України. Важливо зібрати команду фахівців, які будуть працювати з ветеранами та надавати їм послуги у ветеранських просторах. Тут мають бути тренінгові зони, дитяча кімната, зона для відпочинку, окреме приміщення для роботи з психологом, – наголосила заступниця Міністра.

Вона зауважила, що всьому світі існують такі заклади, як ветеранські простори, ветеранські хаби, які є інструментом повернення ветерана до соціального життя після його участі у бойових діях. Такі заклади є в США, Хорватії, Грузії й вони вже починають з’являтись в Україні.
  • Курси перукаря рівне
12C°
2м/с