16 лютого у Рівному – воркшоп «OPEN DATA BOOST: як візуалізувати дані міста» | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
09-02-2018  17:50
16 лютого у Рівному – воркшоп «OPEN DATA BOOST: як візуалізувати дані міста»

Дата-активістів та міських управлінців Рівного 16 лютого запрошують на воркшоп «OPEN DATA BOOST: як візуалізувати дані міста». Захід відбудеться в Інформаційно-освітньому просторі InfoHub (м. Рівне, вул. Словацького, 3а) . Початок о 12:00.

Про це повідомили в ініціативі «Дані міст». Воркшоп для мешканців Рівного став можливим завдяки перемозі міста у конкурсі «Відкритий виклик», що дав змогу залучити експертів та фахівців для впровадження політики відкритих даних. Воркшоп OPEN DATA BOOST це можливість опанувати хвилю новітніх тенденцій та навчитися розповідати про своє місто за допомогою даних. Візуалізація у сфері open data – це інструментарій, що дає змогу коротко та доступно представити великі та складні масиви інформації.

Програма воркшопу:

1. Вступне слово: чому відкриті дані – це круто?

2. Трохи про візуалізацію даних: чому це варто робити і як не варто?

3. Мова R. Основні види та способи візуалізації в R.

4. Візуалізація «правильних» даних з API.

5. Заключне частина: де можна навчитись і побачити більше?

Приходьте. Буде цікаво і корисно.

Для участі у заході просимо попередньо зареєструватися.

Нагадаємо, «Дані міст» – це opendata-ініціатива, співорганізаторами якої є Громадянська мережа ОПОРА (Україна) та TechSoup (Польща). Місія – докласти всіх зусиль, аби політика відкритих даних була успішно впроваджена в українських містах. Ми відкриті до співпраці. Є питання чи пропозиції? Пишіть сюди: danimist@opora.org.ua. Наш сайт: danimist.org.ua. Шукайте нас також у соцмережах.

 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
11C°
4м/с