16 тисяч гривень виманили шахраї у двох пенсіонерок з Рівненщини ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
03-06-2019  14:55
16 тисяч гривень виманили шахраї у двох пенсіонерок з Рівненщини

Учора, другого червня, повірила у хороші наміри дубенчанка, а 31 травня – жителька Гощі.

Вчора, близько 10 години 72-річна мешканка Дубна вийшла з дому, коли дорогою її зупинило двоє жінок із характерною етнічною ознакою. Незнайомки просили позичити гроші, а коли пенсіонерка відмовила, ті запропонували взамін золоті прикраси.

Жінка провела невідомих до свого помешкання і віддала вісім тисяч гривень. А згодом виявила, що так звані ювелірні вироби виявилися підробкою та не містили відповідної проби.

І 31 травня, близько 13:00 на мобільний 82-річної жительки селища Гоща зателефонував невідомий чоловік та представився працівником поліції. Він повідомив пенсіонерці, що її син затриманий за побиття чоловіка, тому на лікування потерпілого та на його звільнення потрібні кошти.

Жінка погодилась та перерахувала на вказану шахраєм картку гроші в сумі вісім тисяч гривень. Через деякий час додому повернувся син і запевнив, що у поліції не був, оскільки нічого не порушив.

За обома фактами розпочато досудове розслідування.

Поліцейські нагадують: не спілкуватися із підозрілими особами, тим більше, якщо це стосується грошей.

Крім того, у разі надходження дзвінків, що нібито родич в поліції, варто перервати розмову та зателефонувати спочатку до нього особисто, а потім —  повідомити про подію до поліції.

Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області Коментарі:

Поділитися:

Читайте також:17C°
3м/с