16°

19 квітня у Рівному починається ХХІlI традиційний Благодійний марафон «З вірою в майбутнє»

З 19 до 29  квітня 2018 року у Рівненському міському Палаці дітей та молоді  відбудеться ХХІII традиційний Благодійний марафон «З вірою в майбутнє». Щодня відбуватимуться безліч подій, під час яких виручені  кошти  перейдуть для фінансової підтримки учасників марафону.

Впродовж 11 днів у Марафоні братимуть участь усі підрозділи та вихованці Палацу.  Художні колективи та клубні підрозділи ПДМ  продемонструють здобутки та  досягнення власними творчими звітами.

Вартість квитків – 25 гривень для дітей і  50 гривень для дорослих.

Традиційна родзинка Марафону – благодійний аукціон, де гості зможуть поторгуватися та придбати вироби вихованців Школи образотворчого мистецтва ПДМ.З ібрані кошти будуть направлені учасникам Марафону.

Почесну місію обличчя Марафону 2018 цьогоріч здобули: Котляревська Анна (Школа східних єдиноборств), Савінський Тарас (Профільна школа інформатики), Антонюк Анастасія (Літературно-розвивальна студія «ЛітЕра»), Омельчук Никита (Школа східних єдиноборств).

Матеріальну допомогу на лікування  отримають Критюк Олег (Центр розвитку дитини «Бебі Академія» ПДМ ) та Кушнір Марія (камерний хор «Аве Марія» ПДМ).

Діти онкогематологічного відділення Рівненської дитячої обласної лікарні вже традиційно отримають адресну допомогу на лікування.

Важливо, що кожен учасник Марафону отримає не лише фінансову допомогу для здійснення власних  творчих планів, але й духовну та моральну підтримку від усіх вихованців Палацу, гостей Марафону,  благодійників та спонсорів.

В рамках Благодійного Марафону  – 2018  ПДМ святкує:

  • 35-річчя   «Зразкового  художнього  колективу» фольклорного гурту «Веснянка»
  • 15-річчя  «Зразкового  художнього  колективу» етногурту  «Сільська музика»
  • Вчетверте в рамках Благодійного Марафону відбудеться фольклорно-етнографічне свято «ЕтноКоло ПДМу», яке  збирає художні колективи регіону, України, зарубіжжя.
  • Окрім колективів з Рівненщини на фольклорне дійство завітають «Народний  художній  колектив» ансамблю танцю «Подолянчик» (м. Хмельницький) та ансамбль пісні і танцю «Walbrzych»  (м. Валбжих, Польща)

Благодійний Марафон «З вірою в майбутнє»  був започаткований у 1996 році, і за цей час його учасниками стали близько сотні талановитих дітей міста – випускників профільних шкіл Палацу та рівнян із особливими потребами.