19-ий в області інклюзивно-ресурсний центр запрацював у Здолбунові | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
26-04-2019  15:15
19-ий в області інклюзивно-ресурсний центр запрацював у Здолбунові

Бігова доріжка, шведська стінка, комп’ютерна техніка та дидактичні матеріали. На Рівненщині запрацював вже 19-й інклюзивно-ресурсний центр – у Здолбунові.

Центр вже приймає дітей з особливими освітніми потребами.

Приміщення, в якому зараз знаходиться ІРЦ, раніше не функціонувало. Тож тепер для зручності та комфорту в закладі зроблений капітальний ремонт, завершені внутрішні роботи, встановлено необхідні меблі та обладнання.

Там є бігова доріжка, велотренажер, шведська стінки, сухий басейн з кульок, вертикалізатор, гімнастичні кубики, сенсорна доріжка та різні дидактичні та наочні матеріали.

Як розповідає директор інклюзивно-ресурсного центру Наталя Устянчук, в закладі працюють досвідчені фахівці. А саме: вчитель-сурдопедагог, вчитель-реабілітолог, директор, а також два вчителя-логопеда та два практичні психологи.

«Фахівці в закладі займаються з дітьми, а також надають консультації батькам. Окрім цього, наш центр має деякі вільні вакантні посади. Ми не зупиняємося на досягнутому, тож вже найближчим часом фасад приміщення буде утеплюватися», – зазначає Наталя Устянчук.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
11C°
4м/с