15°

22 амбулаторії Рівненщини готуються до відкриття

На Рівненщині завершується будівництво та реконструкція амбулаторій загальної практики сімейної медицини в рамках проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Аналіз стану виконання будівельних робіт керівництво Рівненської ОДА обговорили із представниками Світового банку.В рамках проекту 10 амбулаторій вже реконструйовані та здані в експлуатацію, ще 22 планують завершити до кінця вересня. Це амбулаторії у Березнівському (10), Костопільському (5), Гощанському (2), Корецькому (3), Володимирецькому (1) районах та смт Володимирець (1).– Спільно з представниками Світового банку ми запропонували продовжити термін здачі ще 6 амбулаторій та збільшили фінансування проекту. Для цього неодноразово зверталися до міністерств фінансів та охорони здоров’я. До наших пропозицій дослухалися. Для нас дуже важливо, щоб медичні послуги допомоги були не лише доступними, але і якісними, – зазначив голова ОДА Віталій Коваль.Таким чином, роботи ще на шістьох амбулаторіях будуть тривати до кінця року.

Також під час наради йшлося, що на стан виконання робіт вплинули декілька чинників. Зокрема, нестабільне фінансування, оголошення повторних тендерів, укладання додаткових угод на будівельні роботи тощо. Усе це разом дещо сповільнило темпи будівництва та реконструкції. Проте зараз надали чіткі графіки виконання робіт, як підтвердження вчасної здачі амбулаторій.

Джерело: ВСЕ