26 грудня в ТРЦ "ЗЛАТА ПЛАЗА" відкриється новий ЦНАП | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
21-12-2018  17:00
26 грудня в ТРЦ “ЗЛАТА ПЛАЗА” відкриється новий ЦНАП

Територіальний підрозділ Центру надання адміністративних послуг відкриється на території торгово-розважального комплексу “ЗЛАТА ПЛАЗА” о 12 годині 26-го грудня.

Командою Центру надання адміністративних послуг реалізовано спільний соціальний проект міської влади та Торгово-розважального центру «ЗЛАТА ПЛАЗА».

На прохання громади міста Рівного керівництво ТРЦ “ЗЛАТА ПЛАЗА” надало місце для нового підрозділу ЦНАПУ, оренда якого коштуватиме 1 (одну) грн.

В новому відділі Центру надання адміністративних послуг надаватимуться “швидкі послуги” реєстрації місця проживання, видачі довідок про реєстрацію проживання та підприємств, також тут можна буде отримати інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та з Державного земельного кадастру, консультації у сфері паспортних послуг. Для отримання цих послуг буде можливість зареєструватися в електронній черзі.

Завдяки зручним розміщенню в центрі міста та транспортній розв’язці новий ЦНАП оперативніше та своєчасніше зможе надавати адміністративні послуги і буде доступнішим для громадян.

Реалізація вказаного проекту забезпечить доступність, оперативність, своєчасність надання адміністративних послуг, мінімізує кількість документів, процедурних дій та візитів необхідних для їх отримання, оскільки, Торгово-розважальний центр «ЗЛАТА ПЛАЗА» має вигідне територіальне розташування, адже знаходиться у центральній частині міста та зручну транспортну доступність.

Повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради
Мета: ЦНАП


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
11C°
4м/с