5 років проведе за гратами 22-річний водій з Рівненщини, який збив людину і лишив помирати на дорозі | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
28-03-2018  11:22
5 років проведе за гратами 22-річний водій з Рівненщини, який збив людину і лишив помирати на дорозі

Обвинуваченому водію з Рокитнівського району лише 22 роки. У жовтні 2015 року він,  керуючи автомобілем MAZDA-MX6, порушив правила дорожнього руху та здійснив у с. Старе Село наїзд на пішохода, після чого покинув місце події. Внаслідок отриманих травм потерпілий помер на місці пригоди.

Сарненський районний суд засудив його до позбавлення волі строком на 5 років. Згідно із рішенням суду водій також має відшкодувати майнову та моральну шкоду родині загиблого.

Не погодившись із таким судовим рішенням в частині призначеного покарання, обвинувачений та його захисник оскаржили вирок в апеляційному порядку.

Проте суд апеляційної інстанції, врахувавши принципову позицію прокурора, який наполягав на призначенні справедливого покарання у виді 5 років позбавлення волі, з ним погодився. Відтак, колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Рівненської області у задоволенні апеляційної скарги обвинуваченого та його захисника відмовила, а рішення суду першої  інстанції залишила без змін.

Інформують у прес-службі прокуратури Рівненської області

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
15C°
3м/с