16°

6-річній Анюті терміново потрібні кошти на операцію

6 років тому в багатодітній сім’ї народилися дві дочки – двійнята Настя та Аня.

Різниця неймовірна, а далі підуть тільки цитати: “Дитина сама не дихала”, “сердечко слабо билося”, “потім ми лікували то пієлонефрит, то пневмонію, була операція на сечовому”, “Анютка в свої вісім місяців не вміла навіть тримати голову”,”в 4 роки я помітила, що Анюта дивиться в одну точку і не реагує ні на що”,”у неї була бронхоскопія, міжвертлюгова остеотомія обох стегнових кісток”…

Такої кількості діагнозів і медичних термінів в історії однієї 6-річної дитини ми не бачили вже давно. Основний діагноз Анюти неможливо вмістити навіть в абзац. Після довгих поневірянь по лікарнях, цитуємо далі: “Лікували то одне, то інше, внаслідок чого у дитини збільшилися завмирання, коли їй виповнилося чотири роки, вона почала сама вставати на ноги і робити перші кроки, але почалися напади епілепсії, після кожного вона потроху переставала говорити … “.

У Анютки – важка форма епілепсії, яка майже не піддається лікуванню. А через важку епілепсію лікування супутніх хвороб і операції або неефективні, або просто неможливі. Після лікарень мамі дивом вдалося показати дитину лікарю з клініки Medical Park (Туреччина), який був з візитом в Києві щодо одного свого маленького пацієнта з України, якого нещодавно врятував. Перше, що лікар сказав, побачивши Аню, було: “Боже, чому дитина так мучиться нападами?” Виявилося, що єдиний шанс у дитини на нормальне життя – це операція по встановленню вагусного стимулятора.

Лікар дає гарантію, що напади зменшаться на 80%, а, можливо, їх і зовсім не буде.

Наразі перед батьками стоїть завдання зібрати на УББ 300 000 грн з 17 600 євро потрібних на лікування Ані за кордоном.

Сім’я багатодітна, у двійнят є ще 2 братика, вони живуть в селі і 17 600 євро – це космічна сума. Тому вони так потребують допомоги усіх небайдужих.

Надіслати кошти можна, перейшовши за посиланням

А також за реквізитами

ПриватБанк: 5168 7573 6991 0924 (гривня)
4149 4991 2040 9311 (долари)
4149 4991 2040 9329 (євро) 
Телефон/Вайбер: 0686771438 Надія (мама)

Сторінка допомоги у Facebook