21°

78 млн грн виділять на місцеві дороги Рівненщини

Сьогодні, 28 квітня, відбувся розподіл коштів з держбюджету на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

Про це повідомив нардеп з Рівненщини Олександр Салійчук.

Фото – ілюстративне

За словами нардепа, 78 млн грн на місцеві дороги – це лише частина гарних новин напередодні Великодня.

Сьогодні на підкомітеті, який займається розподілом субвенції, довелося відстоювати кожну гривню. Дороги місцевого значення є ключовою інфраструктурою в громадах Рівненської області, яка потрібна як жителям області, так і місцевому бізнесу. Цієї зими багато місцевих доріг постраждало, крім того багато нових доріг має бути збудовано, тому субвенція як ніколи вчасна. Поки що сума 78 мільйонів, згоден, хотілося б більше. Разом з тим, це ще не всі хороші новини перед Великодніми святами, але не хочу забігати наперед, – прокоментував народний депутат Олександр Салійчук субвенції.

Народний депутат України Олександр Салійчук

За словами нардепа від Рівненщини, цей тиждень дуже насичений. Зокрема, триває робота Парламенту як в сесійній залі, так і в профільних комітетах.

Нагадаємо, сьогодні Рада затвердили зміни в Земельному кодексі, завдяки яким громади зможуть розпоряджатися землями державної власності поза межами населених пунктів.