18°

880 балонів медичного кисню відвантажив до лікарень «Рівнеазот»

«Рівнеазот» за час пандемії COVID-19 безкоштовно відвантажив медичним закладам Рівенської області 880 балонів з медичним киснем (близько 5280 м3).
Допомогу від підприємства отримало сім медичних закладів області: Рівненська обласна лікарня, Центральна міська лікарня, Рівненська міська поліклініка №2, а також районні поліклініки Дубна, Здолбунова, Клеваня та Острога.

Про це повідомляє пресслужба РівнеАзоту.

Виробництво та відвантаження кисню проводиться безпосередньо лікувальним закладам з дотриманням правил безпеки. Кисень, який виробляється на «Рівнеазоті» відповідає вимогам до медичного кисню.

«У 2020 та 2021 році допомога медицині стала ключовим напрямком допомоги «Рівнеазоту» місту та області. Ми ефективно співпрацюємо з керівником області та мером міста, постійно на зв’язку з місцевими органами з управління охорони здоров’я. Переконані, що в такій ситуації, яка склалась, влада та бізнес повинні об’єднуватися та швидко знаходити рішення, які допомагають спасати життя. Бізнес має допомагати регіонам присутності, допомагати громадам та людям. Наразі ми можемо говорити про певний результат. Медичні заклади регіону, з якими ми співпрацюємо, повністю забезпечено киснем. Ми продовжуємо надавати цю допомогу», – наголосив Голова Правління ПрАТ «Рівнеазот» Михайло Заблуда.

Рівненська область входить до помаранчевої зони карантину. В Рівненській області зафіксовано 65 284 випадки захворювання на коронавірусну хворобу. Одужало 55 553 жителів області. Згідно з даними закладів охорони здоров’я щодо забезпеченості ліжок киснем в області функціонує 1667 ліжок з підведеним киснем. Наразі 719 хворих та хворих з підозрою на COVID-19 підключені до кисню.

«Рівнеазот» систематично надає допомогу нашій лікарні. Зараз допомога надається не лише коштами, а й обладнанням, різними матеріалами та послугами. При виникненні у лікарні проблем з забезпеченням пацієнтів киснем, ми звернулися за допомогою до «Рівнеазоту». Підприємство швидко відреагувало – вони не тільки надали балони з медичним киснем, але й допомогли налагодити всю лікарняну систему забезпечення киснем. Реальні кроки з боку підприємства вже спасли багато життів. Дуже добре, що в місті є такі соціально відповідальні підприємства», – коментує заступник головного лікаря Центральної міської лікарні м.Рівне Ігор Дундюк.

Довідково. Медичний кисень використовується не тільки для лікування від Covid-19, але й для хворих іншими хворобами легень та дихальних шляхів. За допомогою приладів штучної вентиляції легень та кисневих концентраторів можливе насичення крові пацієнтів та їх реабілітація. Для проведення таких процедур використовується газоподібний кисень в балонах, котрий постачається лікарням сторонніми організаціями.