"Активна Громада" навчатиме медіаграмотності | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
17-07-2019  17:15
“Активна Громада” навчатиме медіаграмотності

Дата: 18 липня

Час: 15:30

Місце: Рівненська обласна бібліотека для молоді, м. Рівне, вул. Київська, 18

Засідання націлене обговорити поняття медіагігієни та медіаграмотності, навчитися відрізняти фейки. Задля розуміння важливості перевірки даних учасники отримають інструменти й ресурси, за допомогою яких  можна перевірити інформацію.

Під час заходу тренерки, координаторки «Активної Громади» Інституту «Республіка» в м. Рівне Наталія Малиновська та Наталія Головач розкажуть про медіа гігієну та медіаграмотність: дефініція, ознаки цього поняття. Розглянемо ознаки фейкових та маніпулятивних новин: на що звернути увагу та як перевірити. Під час другої частини засідання поспілкуємося про політичну гігієну та які існують інструменти, аби перевірити депутатів/ток, кандидатів у депутати/тки.

Клуби «Активної Громади» проходять у межах проекту «Якісна інформація – якісний вибір», який направлений на підвищення політичної культури серед населення України та підвищення якості інформаційного простору у період парламентських виборів.

Примітка. Проект «Якісна інформація – якісний вибір» виконується Інститутом “Республіка” в партнерстві з Громадським радіо за підтримки проекту USAID «Медійна програма в Україні», що реалізується міжнародною організацією Internews.

Контактна особа: Головач Наталія, тел. +380 97 68 08 014


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
23C°
1м/с