АНОНС: 28 березня засідатиме комісія з питань бюджету і фінансів (ПОРЯДОК ДЕННИЙ) | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
26-03-2019  16:00
АНОНС: 28 березня засідатиме комісія з питань бюджету і фінансів (ПОРЯДОК ДЕННИЙ)

Засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю відбудеться 28 березня 2019 року о 14‑30 год., в залі засідань виконкому (вул. Соборна, 12-А) (Голова постійної комісії О. Карпяк).

Порядок денний засідання постійної комісії

з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю

 1. Про розгляд питання щодо будівництва об’єкта – ДНЗ за адресою вул.Коновальця, 16 (С. Кушнір, представник обласного УКБ, представник, відповідальний в області за Програму ДФРР, представники депутатських фракцій Рівненської міської ради, Н. Поліщук, ініціативна група громадських активістів)
 2. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Провнесення змін до персонального складу виконавчого комітету Рівненської міської ради сьомого скликання, затвердженого рішенням Рівненської міської ради від 03.12.2015 № 8” (А. Іванова)
 3. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про відкритість даних щодо капітальних видатків бюджету розвитку міста Рівного” (В. Шульга)
 4. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Прозатвердження статутів комунальних некомерційних підприємств міста Рівного в новій редакції” (В. Іськів)
 5. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про виділення коштів з резервного фонду бюджету міста Рівного на 2019 рік громадянці Ременюк Т. С. (В. Мельник)
 6. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про надання згоди на безоплатне прийняття в комунальну власність територіальної громади м. Рівного частини будівлі гуртожитку на вул. Відінській, 10 в м. Рівному” (Я. Сахнюк)
 7. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про визначення організатора конкурсу на надання послуг з вивезення побутових вдходів” (Я. Сахнюк)
 8. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про внесення змін до структури Рівненської міської ради та її виконавчих органів”. (С. Гемберг)
 9. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про внесення змін до структури Рівненської міської ради та її виконавчих органів”. (Ю. Шигорева)
 10. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про внесення змін до пункту 3 рішення Рівненської міської ради від 12.05.2010 № 3498″(С. Таргоній)
 11. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення громадянину Квітковському О. Б. у власність шляхом викупу земельної ділянки у провулку Робітничому, 5 (на земельніїділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна)” (С. Таргоній) (з виїзду)
 12. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення громадянину: Нашорі В. П. у власність шляхом викупу земельної ділянки у провулку Робітничому, 5 (на земельніїділянці знаходиться нерухоме майно)” (С. Таргоній) (з виїзду)
 13. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування Управлінню комунальною власністю Виконавчого комітету Рівненської міської ради земельної ділянки на вул Шевченка, 9 (вільна від забудови земельна ділянка”(С. Таргоній, Н. Поліщук)
 14. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про затвердження Порядку надання орендарю згоди орендодавця комунального майна на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого комунального майна” (Н. Поліщук)
 15. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про продаж земельної ділянки не сільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, провулок Робітничий, 6 власнику розташованих на ній об’єктів нерухомого майна Приватному підприємству “Фірма РОМ” (Н. Поліщук) (з виїзду)
 16. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про продаж у спільну часткову власність земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, на перехресті вулиць Млинівської та Макарова власникам розташованих  на ній об’єктів нерухомого майна Першиній Марії Вікторівні та Товариству з обмеженою відповідальністю “ГРІН-БУД”(Н. Поліщук) (з виїзду)
 17. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про приватизацію нежитлових приміщень за адресою м. Рівне, вул. Данила Галицького, 5” (Н. Поліщук) (з виїзду)
 18. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про приватизацію нежитлових приміщень за адресою м. Рівне, проспект Миру, 11” (Н. Поліщук)
 19. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про затвердження проекту землеустрою та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вул. Базарна, 13 власнику розташованого на ній об’єкта нерухомого майна Бродецькій Ірині Йосипівні” (Н. Поліщук)
 20. РІЗНЕ


Читайте також: • Курси перукаря рівне
4C°
3м/с