АНОНС: сьогодні відбудеться засідання комісії з питань міського господарства (порядок денний) | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
11-03-2019  12:01
АНОНС: сьогодні відбудеться засідання комісії з питань міського господарства (порядок денний)

11 березня 2019 року, понеділок, о 14:00 год. в каб. 410 (вул. Соборна, 12-А) відбудеться засідання постійної комісії з питань міського господарства (голова постійної комісії Н. Поліщук).

Порядок денний засідання

постійної комісії з питань міського господарства

 1. Про надання згоди на безоплатне прийняття в комунальну власність територіальної громади м. Рівного частини будівлі гуртожитку на вул. Відінській, 10 в м. Рівному. (Сахнюк Я. О. – начальник Управління житлово-комунального господарства)

 2. Про внесення змін до рішення Рівненської міської ради від 18.06.2015 № 5298 «Про прийняття у комунальну власність міста новозбудованих магістральних мереж водопостачання і водовідведення кварталу житлової забудови на вул. Київській у м. Рівному та надання згоди на передачу їх у власність територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області». (Сахнюк Я. О. – начальник Управління житлово-комунального господарства)

 3. Про визначення організатора конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів. (Сахнюк Я. О. – начальник Управління житлово-комунального господарства)

 4. Про затвердження проекту землеустрою та передачу в постійне користування Комунальному підприємству «Спецкомбінат – ритуальна служба Рівненської міської ради земельної ділянки на вул. Озерній». (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)

 5. Про затвердження проекту землеустрою та передачу в постійне користування Комунальному підприємству «Спецкомбінат – ритуальна служба Рівненської міської ради земельної ділянки на вул. Дубенській». (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)

 6. Про затвердження проекту землеустрою та передачу в постійне користування Комунальному підприємству «Спецкомбінат – ритуальна служба Рівненської міської ради земельної ділянки на вул. Енергетиків, 33». (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)

 7. Про припинення права оренди земельної ділянки та розірвання додаткового договору про поновлення договору оренди землі ТОВ «ФІРМА-ОДЯГ» під частиною вулиці Соборної до майдану Короленка (вільна від забудови земельна ділянка). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)

 8. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «С.Бандери-12-А» земельної ділянки на вул. Степана Бандери, 12-А (на земельній ділянці знаходиться нерухоме майно). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)

 9. Повторний розгляд. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Романа Шухевича, 14-А та передачу її в оренду ТОВ «Рівнетеплоенерго» (на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)

 10. Повторний розгляд. Про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки на вул. Відінській, 41 ПрАТ «Рівнебуд» (на земельній ділянці знаходиться нерухоме майно). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)

 11. Повторний розгляд. Про припинення Рівненському обласному міжгосподарському кооперативному шляхо – будівельному об’єднанню “Рівнеагрошляхбуд” права оренди земельної ділянки, розірвання договору оренди землі на вул. Пластовій, 27 (на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин) (з виїзду)

 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Андрія Мельника, 6-А та передачу її в оренду ТОВ «Рівнетеплоенерго» (на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна). (Таргоній С.Г. – начальник Управління земельних відносин) (з виїзду)

 13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування Комунальному підприємству – Рівненському міському тресту зеленого господарства земельної ділянки на вул. Петра Дорошенка, 7/1 (на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин) (з виїзду)

 14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Гарне 8» земельної ділянки на вул. Гарній, 8 (на земельній ділянці знаходиться нерухоме майно). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин) (з виїзду)

 15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування ОСББ «16 Липня 57» земельної ділянки на вул. 16 Липня, 57 (на земельній ділянці знаходиться нерухоме майно). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин) (з виїзду)

 16. Різне.

Повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради


Читайте також: • Курси перукаря рівне
3C°
3м/с