15°

погода у Рівному

АНОНС: Завтра відбудеться засідання постійної комісії з питань захисту прав людини (порядок денний)

12 березня 2019 року о 16:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, Регламенту, депутатської діяльності та етики  (голова постійної комісії – О. Чубай).

Засідання відбудеться за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 12-А, 4 поверх, каб. 410.

Орієнтовний порядок денний

засідання постійної комісії з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, Регламенту, депутатської діяльності та етики

1. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про план роботи Рівненської міської ради на другий квартал 2019 року»

(Запрошений доповідач — Паладійчук Сергій Богданович — секретар міської ради);

2. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування на вул. Дворецькій, 116 Головному управлінню Національної поліції в Рівненській області (вільна від забудови земельна ділянка)».

(Запрошений доповідач — Таргоній Сергій Георгійович — начальник Управління земельних відносин);

3. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання згоди на безоплатне прийняття в комунальну власність територіальної громади м. Рівного частини будівлі гуртожитку на вул. Відінській, 10 в м. Рівному».

(Запрошений доповідач — Сахнюк Ярослав Олександрович — начальник Управління житлово-комунального господарства);

4. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про звіт про виконання бюджету міста Рівного за 2018».

(Запрошений доповідач — Шульга Віктор Олексійович — начальник Управління бюджету і фінансів);

5. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про зміни до бюджету міста Рівного на 2019 рік».

(Запрошений доповідач — Шульга Віктор Олексійович — начальник Управління бюджету і фінансів);

6. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про внесення змін до структури Рівненської міської ради та її виконавчих органів».

(Запрошений доповідач — Гемберг Сергій Сергійович — начальник Управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій);

7. Про розгляд питання щодо збереження онлайн-трансляцій сесій Рівненської міської ради на офіційному веб-сайті Рівненської міської ради.

(Запрошений доповідач — Галябар Володимир Олександрович — начальник відділу автоматизації інформаційного забезпечення і управління)

8. Про розгляд питання щодо розгляду комісією з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, Регламенту, депутатської діяльності та етики усіх нормотворчих проектів рішень ініціаторами яких є: Управління містобудування та архітектури, Управління забезпечення надання адміністративних послуг, Управління державного архітектурного-будівельного контролю.

(Запрошений доповідач — Павлов Юрій Анатолійович — начальник організаційного відділу);

9. Про розгляд листа від 06.03.2019 01-22/60 від Управління містобудування та архітектури.

Повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради