АНОНС: завтра відбудеться засідання комісії з питань бюджету та фінансів (ПОРЯДОК ДЕННИЙ) | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
17-04-2019  17:30
АНОНС: завтра відбудеться засідання комісії з питань бюджету та фінансів (ПОРЯДОК ДЕННИЙ)

Засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю відбудеться 18 квітня 2019 року об 11‑00 год., в каб. 410 (вул. Соборна, 12-А)

Голова постійної комісії О. Карпяк.

Порядок денний засідання постійної комісії

  1. Про розгляд питання щодо будівництва пам’ятного знаку воїнам АТО та Героям Небесної сотні на бульварі Незалежності у м. Рівному. (С. Кушнір, О. Ковальчук – голова ГО “Простір”, громадськість)
  2. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про внесення змін до Положення про громадський бюджет у місті Рівному та Міської цільової програми “Громадський бюджет у місті Рівному на2016 – 2020 роки”, затверджених рішенням Рівненської міської ради від 18.08.2016 № 1456” (М. Полюхович)
  3. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність шляхом викупу земельної ділянки на вул. 16 Липня, 15 громадянину Юсюку П. Г. (на земельній ділянці знаходиться нерухоме майно)” (С. Таргоній)
  4. Про попередній розгляд проекту рішення “Про зміни до бюджету міста Рівного на 2019 рік” (В. Шульга, начальники управлінь Рівненської міської ради: В. Харковець, В. Іськів, С. Шевчук, Я. Сахнюк, В. Вівсянник, С. Кушнір)
  5. Різне

Повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
10C°
3м/с