13°

АНОНС: завтра засідатиме комісія з питань бюджету та фінансів (ПОРЯДОК ДЕННИЙ)

Засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю відбудеться 16 травня 2019 року о 14:30, 410 каб. (вул. Соборна, 12-А) (Голова постійної комісії О. Карпяк).

Порядок денний засідання постійної комісії 

з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю

 1. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про врегулювання земельних відносин щодо оренди земельних ділянок комунальної власності” (Л.Туровська)
 2. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про звіт про виконання бюджету міста Рівного за І квартал 2019 року” (В. Шульга)
 3. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про звернення депутатів Рівненської міської ради до Міністерства охорони здоров’я України щодо забезпечення дітей, хворих на цукровий діабет, витратними матеріалами за рахунок коштів державного бюджету” (В. Іськів)
 4. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про затвердження Програми підтримки населення в проведенні капітального ремонту житлового фонду міста Рівного на 2019 -2021 роки” (Я. Сахнюк)
 5. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про надання Житлово-комунальному підприємству “Галицьке” дозволу на укладання договорів для одержання кредиту-овердрафту” (Я. Сахнюк)
 6. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного розвитку міста Рівного на2015- 2019 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 26.02.2015 № 4904” (М. Кирея)
 7. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Рівного та надання згоди на передачу у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області новозбудованих мереж на вул Прилужній у м. Рівному” (С. Кушнір)
 8. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про приватизацію нежитлової будівлі за адресою м. Рівне, вул. Набережна, 34 та визнання таким, що втратило чинність рішення Рівненської міської ради від 06.10.2015№5850” (Н. Поліщук)
 9. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про внесення змін до Регіональної програми розвитку земельних відносин у місті Рівному на2016 – 2025 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 17.09.2015 № 5715” (С. Таргоній)
 10. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про проведення поділу земельної ділянки на вул.Драгоманова, 23”(С. Таргоній)
 11. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про включення земельної ділянки на вул.Млинівській, 32 до переліку земельних ділянок, що підлягають продажу на конкурентних засадах (земельних торгах), та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення цієї ділянки” (С. Таргоній)
 12. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про надання дозволу на розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Рівного (С. Таргоній)
 13. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення громадянинуЄлді Ф.М. у власність шляхом викупу земельної ділянки на вул. Поштовій, 6 кв. 1, на якій знаходиться нерухоме майно” (С. Таргоній)
 14. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність шляхом викупу земельної ділянки на вул Курчатова, 32 громадянці Янчик О. М. (на земельній ділянці знаходиться нерухоме майно)(С. Таргоній)
 15. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведенняземельної ділянки в оренду на вул. Лермонтова, 3 Управлінню комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради (на земельній ділянці знаходиться нерухоме майно) (С. Таргоній)
 16. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність шляхом викупу земельної ділянки на вул. Теодозії Бриж, 14 ПП «Бертоза &К» (на земельній ділянці знаходиться нерухоме майно) (С. Таргоній)
 17. РІЗНЕ
 • Інформація Управління комунальною власністю щодо переліку земельних ділянок, які підлягають продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) станом на 09.04.2019. (Н. Поліщук)
 • Інформація Управління земельних відносин щодо переліку земельних ділянок, які підлягають продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) станом на 01.02.2019. (С. Таргоній)
 • Інформація ГІ “За чесний тендер” щодо публічних закупівель (Святослав Клічук)
 • Лист-відповідь Рівненської обласної ради на витяг з протоколу постійної комісії щодо можливості фінансування з обласного бюджету обласних відділень охорони здоров’я. 

Повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради