21°

погода у Рівному

Берестяни проголосували за перехід до Православної церкви України (ВІДЕО)

Це друга громада Дубровицького району, що вирішила перейти в ПЦУ – першими були громада села Орв’яниця

Наразі це 34 випадок на Рівненщині, коли громада приймає рішення перейти в ПЦУ.

В Бересті участь у голосуванні взяло близько 600 парафіян, наразі вони ставлять свої підписи у протоколі і наступного тижня планують завести цей протокол у Рівненську єпархію ПЦУ.

Також стало відомо, що релігійна громада сіл Річки та Козак Корецького району на зборах прийняла рішення про перехід до Православної церкви України. На зборах було 127 жителів сіл. За таке рішення проголосували майже одноголосно: 126 – за перехід, 1 – утримався.

Про це повідомляється на офіційному сайті Рівненської єпархії ПЦУ, цю інформацію UA:Рівне підтвердив також секретар єпархії, протоієрей Сергій Лучанін.

В Бересті проголосували за перехід до ПЦУ

ОНОВЛЕНОГромада села Берестя Дубровицького району вирішила змінити конфесійну приналежність та перейти в лоно Православної церкви України. Про це повідомляється на офіційному сайті Рівненської єпархії ПЦУ, цю інформацію Суспільному підтвердив також секретар єпархії, протоієрей Сергій Лучанін.Наразі це 34 випадок на Рівненщині, коли громада приймає рішення перейти в ПЦУ і 2-й у Дубровицькому районі (першою стала громада села Орв'яниця).Що ж до Берестя, то участь у голосуванні взяло близько 600 парафіян, наразі вони ставлять свої підписи у протоколі і наступного тижня планують завести цей протокол у Рівненську єпархію ПЦУ.Відео зі сторінки ПЦУ Рівненщини________Під вечір також стало відомо, що релігійна громада сіл Річки та Козак Корецького району на зборах прийняла рішення про перехід до Православної церкви України. На зборах було 127 жителів сіл. За таке рішення проголосували майже одноголосно: 126 – за перехід, 1 – утримався.

Опубліковано UA: Рівне Неділя, 3 березня 2019 р.