Безкоштовні тести у Рівному виявили 6 хворих на гепатит С ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
31-07-2019  18:00
Безкоштовні тести у Рівному виявили 6 хворих на гепатит С

Сьогодні у Рівному відбулась інформаційно-просвітницька акція з нагоди Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами.

Усі бажаючі могли безкоштовно пройти тестування на гепатит С, отримати кваліфіковану консультацію лікарів та соціальних працівників, ознайомитися з інформаційними матеріалами про шляхи передачі, тестування, профілактику та лікування вірусних гепатитів.

«Цей захід проводиться задля запобігання поширенню вірусних гепатитів. Це захворювання дуже важке, дороговартісно і довго лікується. Якщо його вчасно не діагностувати, воно призводить до інвалідності. В спеціальних палатках можна пройти швидкий тест. Лікарі беруть кров з пальця і через 10 хвилин ви вже дізнаєтеся, чи ваш тест позитивний, або негативний», – говорить заступник начальника управління охорони здоров`я рівненської ОДА Олег Вівсяник.

Після двогодинної перевірки лікарі змогли обстежити 180 бажаючих. У шести людей виявили підозру на гепатит С.

Організував акцію Рівненський обласний БФ «Наше Майбутнє» спільно з Рівненським центром громадського здоров’я, за підтримки МБФ «Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health». Захід проводиться вже в друге і планується проводитись кожного року.[Heateor-SC]

Поділитися:

Читайте також:7C°
4м/с